NASZA OFERTA

ZAJĘCIA TANECZNE /dzieci od lat 3/

Celem zajęć jest rozwijanie koordynacji ruchowej, muzykalności i sprawności fizycznej. Podczas zajęć, prowadzonych w formie zabawy, dzieci uczą się utrzymania prawidłowej postawy ciała, zespołowego działania i sprawnego poruszania w przestrzeni.
Zajęcia oparte są na elementach tańca klasycznego, ludowego, charakterystycznego i zabaw rytmiczno-tanecznych.

SZKÓŁKA BALETOWA /dzieci od lat 4/

Program zajęć obejmuje podstawy tańca klasycznego, ludowego i charakterystycznego oraz układy rytmiczno-taneczne i gimnastykę rozciągającą.
Podczas zajęć dzieci pracują nad rozwijaniem muzykalności i sprawności fizycznej, uczą się utrzymania prawidłowej postawy ciała, zespołowego działania i sprawnego poruszania się w przestrzeni.

STREET DANCE

Taniec uliczny – mieszanka różnych form tańca takich jak: hip hop, locking, funky, electric boogie, czy break dance. Łączenie różnych technik tańca oraz elementów w parterze kształtuje wytrzymałość, poprawia kondycję, uczy płynnych ruchów i nagłych zatrzymań.

KURSY TAŃCA TOWARZYSKIEGO

W programie, w zależności od stopnia zaawansowania, występują różnego rodzaju tańce użytkowe, takie jak samba disco, blues, disco swing, polka, rock&roll i inne oraz tańce standardowe /walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep
i latynoamerykańskie /samba, cha cha cha, rumba, jive, paso doble
Celem kursów jest przygotowanie uczestników do wspaniałej zabawy podczas różnego rodzaju dancingów, zabaw, bali czy wesel.
Na kursy zapraszamy zarówno pary, jak i singli, dzieci, młodzież i dorosłych, także seniorów.

ZESPÓŁ ZIEMIA SIERADZKA

Jest to miejsce dla pasjonatów tańca oraz kultury minionych epok. W programie znajdują się przede wszystkim tańce historyczne /dworskie/, m.in. tańce epoki średniowiecza, renesansu i baroku, prezentowane w pięknych epokowych strojach.
Znajduje się tu też miejsce dla polskich tańców narodowych /polonez, mazur, krakowiak, kujawiak i oberek/ oraz tańców regionalnych głównie z okolic Sieradza, ale nie tylko.
Zajęcia przeznaczone zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, również seniorów.
Grupa przygotowywana do udziału w pokazach, festiwalach i balach.

TAŃCE DLA NOWOŻEŃCÓW

TANGO ARGENTYŃSKIE

SALSA SOLO

POLE DANCE

Usługi

Oprócz kursów oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z tańcem.

KUPONY

Chcesz podarować trochę radości? Zrób to za pomocą naszych kuponów. Sprezentuj udział w kursie tańca wedle własnego wyboru.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Chcesz wraz ze swoim partnerem odbyć kurs indywidualny? Uzgadniamy pewne terminy i oddajemy Was w ręce doświadczonego instruktora. Na następnym balu na pewno zabłyśniecie!

KURSY PRYWATNE

Przedsiębiorstwom i grupom zorganizowanym oferujemy zajęcia w niewielkim gronie. Czy to w naszych salach czy w biurze zleceniodawcy, nasi instruktorzy z przyjemnością przybliżą Wam odpowiednie kroki. To Wy wybieracie czas trwania kursu, miejsce, poziom zaawansowania i tempo zajęć.